Маски

Шановні колеги та партнери!

В рамках відповідальної співпраці ми змушені вам повідомити, що у зв’язку з швидким поширенням коронавіруса SARS-CoV-2 попит на засоби індивідуального захисту, особливо медичні маски, в Україні виріс в десятки разів.

Весь цей час ми своєчасно та максимально швидко доставляли продукцію, яку замовляли наші клієнти.

Станом на 01.03.2020 р. ми закрили всі договірні зобов’язання по даному виду продукції, які були сформовані за цей період.

З 05.03.2020 р. МЕДИЧНІ МАСКИ відсутні. Ми обов’язково своєчасно проінформуємо Вас про їх наявність.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. З повагою, колектив КОРПОРАЦІЇ POLIX GROUP

В асортиментному портфелі TM Polix PRO&MED: маски медичні зі спанбонду 3-х слойні нестерильні на гумці з гнучким носовим фіксатором, та напівмаски захисні "Стандарт" - як з клапаном, так і без клапана.

Одноразові захисні медичні маски TM Polix PRO & MED використовуються як індивідуальний засіб захисту органів дихання від бактерій і вірусів, що передаються повітряно-крапельним шляхом, а також для захисту пацієнтів від гострих респіраторних захворювань при відвідуванні медичних закладів, та в процесі виробництва продуктів харчування.

Захисні напівмаски з клапанами видоху та без захищають органи дихання від впливу шкідливих речовин,що знаходяться в повітрі робочої зони. Для захисту від грубодисперсних речовин, водних туманів та твердих аерозолів використовують напівмаски класу FFPl, а для захисту від дрібнодисперсних твердих речовин та рідких аерозолів напівмаски класу FFP2.