Portfolio Category: Одяг

Маски

Шановні колеги та партнери! В рамках відповідальної співпраці ми змушені вам повідомити, що у зв’язку з швидким поширенням коронавіруса SARS-CoV-2 попит на засоби індивідуального захисту, особливо медичні маски, в Україні виріс в десятки разів. Весь цей час ми своєчасно та максимально швидко доставляли продукцію, яку замовляли наші клієнти. Станом на 01.03.2020 р. ми закрили всі…
Дивитися більше

Шапочки

Шапочки одноразові ТМ РоІіх PRO&MED з нетканого матеріалу спанбонд та поліетилену представлені в широкій кольоровій гамі, добре підходять персоналу підприємства та відвідувачам. Вони запобігають попаданню волосся на продукти під час виробничого процесу та захищають волосся від забруднення, забезпечуючи оптимальний рівень гігієнічності. Шапочки не потребують прання та стерилізаціІ.
Дивитися більше

Халати

Одноразовий одяг ТМ РоІіхPRO&MED з нетканого матеріалу спанбонд представлений халатами та накидками для відвідувачів і медперсоналу, персоналу підприємств. Одноразові халати застосовуються з метою дотримання санітарних норм. Не вимагають догляду, прання та стерилізації. Широкий асортимент одноразового одягу - від звичайної накидки до преміум халата - задовольнить потреби як відвідувачів, так і фахівців.
Дивитися більше

Комбінезони

Одноразові  комбінезони ТМ РоІіх PRO&MED з нетканого матеріалу спанбонд призначені для персоналу підприємств, застосовуються з метою дотримання санітарних норм. Основна функція одноразових комбінезонів - захист спецодягу від щоденних забруднень. Одноразові комбінезони не вимагають догляду, прання та стерилізації.
Дивитися більше