Відгуки

"Протягом співпраці з компанією "Полікс-Груп" ми побудували не тільки ефективні робочі відносини, а й теплі дружні.

Компанія зарекомендувала себе надійним партнером: жодного разу не підвела, завжди дуже чітко виконувала свої зобов'язання та йшла назустріч у вирішенні будь-яких питань.

Окремо хочемо висловити вдячність регіональному менеджеру Новікової Ірині за уважне ставлення до клієнта, високий професіоналізм, точність, акуратність та своєчасність в прийнятті рішень.

Рекомендуємо компанію "Полікс - Груп" всім, хто цінує широкий асортимент, високу якість, вигідні ціни, безперебійну доставку товару та професіоналізм менеджерів"

ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВІЗА-ВІ", http://viza-vi.com.ua

"Staleks Shop & Service, мережа фірмових магазинів компанії Staleks *, прагне працювати тільки з лідерами ринку, щоб клієнти могли вибирати тільки якісні товари. Ми раді нашій співпраці з українською компанією Polix Group, яка випускає товари під TM Panni Mlada. Широкий асортимент і відмінна якість продукції повністю влаштовує наших клієнтів, про що свідчить зростаючий попит. Також імпонує ставлення команди Polix Group до своїх партнерів і клієнтів. Дякуємо за надійність, організованість і прагнення до постійного розвитку, що дуже важливо в нашій сфері.

Бажаємо компанії Polix Group подальшого зростання "

 

* Компанія Staleks - провідний український виробник інструменту для манікюру, педикюру, косметології, lash- і brow-майстрів. Головна мета, яку ставить перед собою Staleks - це розвиток. Бажання стати кращими для своїх споживачів задає напрямок діяльності компанії та визначає основні її цінності і пріоритети.

Компанія Staleks, http://staleks.com