Про КОРПОРАЦІЮ

найважливіше про нас

POLIX GROUP CORPORATION:
ONE NAME - ALL SOLUTIONS

КОРПОРАЦІЯ POLIX GROUP – провідний виробник та імпортер одноразової продукції й витратних матеріалів для фахівців індустрії краси, медицини, сфери послуг і всіх галузей промисловості, у яких існує необхідність та вимоги у використанні зручних і сучасних способів захисту клієнтів, персоналу, продукції і обладнання.

Ми пропонуємо сучасні комфортні рішення для поліпшення якості життя кожного - від бізнес-компанії до окремої людини.

Наша мета: лідерство на українському ринку одноразової продукції та витратних матеріалів у створенні комплексних рішень для професіоналів медицини, індустрії краси, громадського харчування, готельного сервісу і виробничих підприємств.

Ми твердо дотримуємося обраного вектора розвитку, орієнтуємося на інновації, щорічно вдосконалюємо підприємство, підвищуємо рівень компетентності співробітників, контролюємо якість продукції, підвищуємо довіру клієнтів і партнерів.

наша істория

2007 -

старт діяльності компанії - імпорт поліолефінів. Компанія "Полікс" - офіційний дистриб'ютор визнаних в світі виробників полістиролу, поліетилену і поліпропілену

2011 -

початок діяльності на ринку нетканих матеріалів: імпорт і постачання спанбонду, SMS, SMMS, ламінованого спанбонду, спанлейса

2012 -

запуск власного виробництва продукції з нетканих матеріалів

2013 -

організація і розвиток виробництва, відкриття нових виробничих підрозділів:
  • ділянки перемотування, різання і упаковки продукції
  • ділянки порізки великогабаритного сировинного матеріалу
  • складу готової продукції

2014 -

створення ТМ DOILY, випуск першої продукції під ТМ

2015 -

створення ТМ PANNI MLADA, випуск першої продукції. Регіональна експансія Компанії - відкриття Київського і Тернопільського регіональних представництв

2016 -

виведення на ринок ТМ Polix PRO&MED, випуск першої продукції медичного напрямку

2017 -

отримання нагороди національного масштабу: відзнаки «Вибір України»

2018 -

формування спеціалізованих бізнес-напрямків

2019 -

реструктуризація Компанії, створення КОРПОРАЦІЇ POLIX GROUP

можливості

Портфель асортименту розроблено з урахуванням спеціальних вимог професіоналів, і містить основну й супутню продукцію, а також витратні матеріали для забезпечення зручності, економії і комфорту, гарантії безпеки та гігієни.

КЛЮЧОВІ БІЗНЕС-НАПРЯМКИ: BEAUTY, PROMED, PROFI, HoReCa

Наша продукція забезпечує фахівцям зручність, економію і комфорт, дає гарантії безпеки і гігієни

- для BEAUTY сфери: легкість та зручність в організації забезпечення послуг, підвищення швидкості обслуговування клієнтів, дотримання гігієнічних і санітарних норм

- для PROMED напрямку: безпеку та високу ступінь захисту пацієнта, фахівця і обладнання при проведенні медичних процедур різних рівнів складності

- для PROFI сфери: комплексний індивідуальний захист співробітників та продукції, дотримання вимог міжнародних стандартів якості до виробничих процесів

- для HoReCa: оптимізацію сервісних процесів, підвищення швидкості та стандартів обслуговування

наші переваги

about-icon1

Корпоративна структура бізнесу - забезпечується високим ступенем інтеграції всіх основних бізнес-функцій в єдиний системний підхід до управління трьома бізнес-напрямками, орієнтованими на різні ринки.

about-icon2

Маркетингова орієнтація - комплексні програми по просуванню брендів Корпорації, активна інтеграція в бізнес-процеси клієнтів і споживачів.

about-icon3

Орієнтація на тренди ринку - постійне оновлення і оптимізація асортименту.

about-icon3

Власний виробничий комплекс забезпечує можливість оперативного реагування на зміни й запити ринку, швидко здійснювати переналагодження випуску нових продуктів, в тому числі й private label.

about-icon1

Сервісне обслуговування клієнтів - наявність служби клієнт-сервісу, що забезпечує комплексний і професійний супровід клієнтів різних рівнів: від індивідуального покупця до дистриб'ютора.

about-icon2

Оперативність поставок готової продукції - наявність регіональних представництв і дистриб'юторів Корпорації на території України.

about-icon7

Гнучкість потоків сировини - прямі поставки з країн Азії та Європи, наявність бази альтернативних постачальників.

about-icon3

Комплексні рішення - асортимент, оптимальна логістика, сервіс, програми просування власних брендів, програми лояльності і бонусів для всіх напрямків, привабливі умови і пропозиції для будь-якого клієнта, і навіть для клієнтів клієнта!