TM Polix PRO&MED створена в 2016 році як спеціалізована торгова марка одноразової продукції для застосування в медичній косметології, клінічній медицині, стоматології. При створенні продукції враховані підвищені вимоги професіоналів медичної галузі до забезпечення гігієнічної безпеки пацієнтів і захисту обладнання.

ТМ Polix PRO&MED: "Безпека. Захист. Комфорт"


Продукція TM Polix PRO&MED успішно застосовується в 3-х бізнес-напрямках: PROMEDPROFIHORECA

Проходження бар'єру жорсткого відбору довело відповідність продукції високим вимогам професійної медицини: експерти підтверджують, що продукти TM Polix PRO&MED зарекомендували себе як помічники кожному співробітнику медичної сфери. І сьогодні широко застосовуються в медичних установах. А для стоматологів розроблена спеціальна лінійка продукції   Детальніше про продукцію напрямку PROMED


Наступний етап розвитку: розробка лінійки одноразових засобів індивідуального захисту працівників виробничих підприємств. Ця продукція допомагає піклуватися про здоров'я людей, що працюють на промислових і харчових підприємствах, в лабораторіях - всюди, де потрібно захистити працюючих від впливу агресивного середовища, або є підвищені санітарні вимоги до чистоти виробництва. Продукція TM Polix PRO&MED дбайливо захищає як співробітників, так і продукцію, що випускається. 
Детальніше про продукцію напрямку PROFI


Новий напрямок розвитку бренду TM Polix PRO&MED - одноразова продукція для застосування в бізнесі гостинності: готелях, хостелах, кафе та ресторанах. 
Детальніше про продукцію напрямку HoReCa